M: Osbot kasutaja, 7 premium scriptiga

7 vastust
http://osbot.org - hea bot, mul on 99 fishing, thieving, cooking, firemaking, kõik tegin bottiga.
Kasutajal on 7 premium scripti : Khal AIO Runecrafting, Perfect Thiever AIO, Khal Wintertodt, Perfect Agility, Perfect Motherlode Miner, Perfect Fisher ja Perfect Magic AIO.
Siin on pilt: http://puu.sh/vNwb3/2ed7603db2.png http://puu.sh/vNwtC/ef3c5f4ff0.png
Kõik scripti hind on 55$, aga ma müün see kasutajat ainult 15 eur.
1 kuu tagasi
mis sul on mining script ka w ? krt oleks nõus ostma kuid dunno kas tasub kuidas ise neid kasutasid kas lasid kohe paugust kõik 99 korraga või vahel bottisid vahel tegid ise käsitsi ?
1 kuu tagasi
hundikutsu kirjutas:mis sul on mining script ka w ? krt oleks nõus ostma kuid dunno kas tasub kuidas ise neid kasutasid kas lasid kohe paugust kõik 99 korraga või vahel bottisid vahel tegid ise käsitsi ?

Parandasin linkid. Kasutasin ise kõik need scripti. Ma bottisin igavad skillid (mining, thieving, agility jms) 1-5 tunni ja pärast mängisin ise (tegin slayer, pvm jms). Aga kui bottisin wintertodt siis bottisin 10-12 tunni paar päeva ja oli kõik ok. Arvat et kui sa tahad bottida palju siis tuleb bottima erinevad asjad, näiteks kui bottid ainult agility 5-10 tunni iga päev siis on see ohtlink, aga kui bottid agility pärast minig, siis wc ja päarast mängid või puhkud siis on see 99% ohutu.
1 kuu tagasi
up
1 kuu tagasi
up
1 kuu tagasi
up
1 kuu tagasi
up
1 kuu tagasi
up
1 kuu tagasi
7 vastust